Sadov - Bochov 3:2 (2:1)

Oslava narozenin. Dárek? 3 body!

Sobota a jako obvykle napínavá kopaná. Tentokráte v sadovské pevnosti. Soupeřem byl Bochov.

 

První slova trenéra Romana Dyka v šatně zněla: "Nenechte si utéct začátek!" A to se také Sadovu podařilo. Bochovští sice z počátku tlačili, avšak každý útok narazil na obrannou řadu Sadova, vedenou opět výborným Františkem Kyptou. Sadov vycházel z poctivé defenzívy a čekal na brejky.

Gól si zařvali domácí příznivci po krásné akci. Pravou stranou se nekompromisně do vápna soupeře prodral Michal Křeháček. Obehrál dva hráče Bochova a přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Václava Sedláčka. Ten díky útočné tvrdosti dostal míč do brány. Pro Václava to byl první gól za Sadov. Domácí se díky vstřelené brance uklidnili, avšak ne na dlouho. Po nedůrazném odkopu a následném závaru před brankou Sadova, kopal Bochov roh. Hlavou vyrovnal Hykš. Drama pokračovalo. Obrana Sadova však držela. Hrálo se téměř na jednu bránu, a tak rozehra beků Bochova se často blížila půlící čáře. Stačila však jedna chyba a Sadov trestal. Po vystihnutí přihrávky nahrával Václav Sedláček do běhu Romanu Dykovi a ten se osamocen tváří v tvář brankáři Bochova nemýlil a chladnokrevně poslal domácí zase do vedení.

 

V druhé půli se hra vyrovnala. Hráčům Sadova se dařilo držet křehké vedení. Vyrovnání však nezabránili. V pokutovém území neodhadl brankář Sadova Pavel Šperl odskok míče a toho využil forward Bochova a hlavou srovnal.

Chvilku trvalo, než se Sadov z gólu vzpamatoval. Pak však přišel poslední úder. Po pravém křídle se uvolnil Dan Fišer. Téměř od rohového praporku poslal nádherný centr. Na ten si k zadní tyči naběhl Viktor Škarban a z voleje rozhodl. Bochov se pak nadechoval k závěrečnému tlaku, ale Sadov už vítězství nepustil.

 

-Viktor-

 

Fotografie ze zápasu.

 

Oslava narozenin .... Ďolda slavil 45. narozeniny ... tady je galerie fotek