Olšová Vrata - Loko K. Vary B 2:7 (0:0)

Skvělý start do jarní části.

Na první jarní zápas jsme přijeli do Olšových Vrat v počtu 13 hrajících hráčů, pěkná účast. Hrálo se na neposekaném, hrbolatém hřišti, což našim kombinačně založeným hráčům moc nesedělo.

V první půli jsme se spíše seznamovali sami se sebou, spouhráči a následně i s hřištěm. Byla vidět zimní přestávka. Spíše se jednalo o boj než fotbal. Po první půli byl stav 0:0.

Ovšem druhá půle byla o něčem jiném. Z kraje jsme se dostali do rychlého vedení. Bohužel z ojedinělého protiútoku domácí střelou k pravé tyči vyrovnali. Pro nás zmrazení, které nás, ale nakoplo do další ofenzívy. Domácí fyzicky odešli a my jsme hrnunuli útok za útokem. Do konce zápasu se nám podařilo vstřelit ještě šest branek a domácí korigovali ještě jedním gólem.

Vízězství zasloužené. Hlavně "snajpr" Viktor se blýsknul 5 góly. Jestli takto bude pokračovat tak bude králem střelců v naší soutěži. Snad ho udržíme pro další sezónu:-)

Vzhledem k tomu, že Údrč odstoupila ze soutěže, máme další víkend volno.

Sepsal Venca Žid

A3A1102 Ol.Vrata Loko K.Vary B 2:7 (0:0)
Branky: Hora Matěj, Zeman Aleš - Škarban Viktor 5, Sedláček Daniel 2;Rozhodčí: Kozák Rudolf; ŽK: 2:1