Loko K. Vary B - Žlutice B 3:0 (1:0)

Poslední zápas podzimní části = 3 body = 1. místo :)

V neděli za nejvyšší podzimní divácké návštěvy jsme sehráli vítězně důležité poslední podzimní utkání. Do Sadova přijel první celek tabulky Žlutice B. Hrálo se tedy o umístění na čele tabulky po podzimní části. První poločas jsme nehráli nijak oslnivě. Nicméně jsme dali (Viktor), po nahrávce z pravé strany, první gól. Pro Viktora to již byl jeho 16. v této sezóně. Hosté, ale měli více ze hry. Šance naštěstí neproměnili. Výborně zachytal v naší bráně Vašek Vacovský. Tím si řekl o navštívenku do A mužstva.

Ve druhém poločase jsme byli jasně lepší a soupeře jsme přehrávali. Druhý gól vstřelil Vašek Žid levou nohou přímo do šibenice. Brankář si na balón sice šáhnul, ale dopadu do branky nezabránil. Třetí branku přidal po pěkné individuální akci Žampach. Viktor dal i další gól, ten ale přes vymyšlený ofsajd nebyl uznán. Žlutičtí byli z neproměňování šancí zoufalí, nebyly ale vyložené. Naše obrana jim nedovolovala větší klid na zakončení. Musím všechny hráče pochválit za vynikající výkon.

 

Velký dík patří divákům kteří nám vytvořili opravdu domácí atmosféru. Díky a na jaře na fotbale ahoj.

 

Po zápase byla rozlučka, které se nesla na vítězné vlně. Hodně se pilo, zpívalo, pokřikovalo a někdo i tančil. Viz. fotky v galerii

 

Pár fotek ze zápasu a pár fotek z rozlučky.

 

Sepsal Venca Žid

 


Loko K.Vary B Žlutice B 3:0 (1:0)

Branky: Žid Václav, Škarban Viktor, Žampach JanRozhodčí: Koudelka Tomáš
ŽK: 1:3