Loko K. Vary B - Krásné Údolí 12:1 (6:1)

Rekordní výhra :)

V neděli do Sadova zavítal poslední celek tabulky Krásné Údolí. Přijeli v počtu pouze 10 hráčů. Nutno říci, že jim poslední místo patří právem. Horší tým v Sadově ještě nehrál. Celý zápas se hrál na polovině hostí. Jedna akce stíhala druhou. I přes vysoký počet gólů se mohl jevit zápas nudným. Jedinou branku dali hosté po hrubém kiksu Františka Kypty, který umožnil hostujícímu útočníkovi jít sám na Vaška Vacovského, bohužel se trefil. Nicméně my jsme dali gólů 12. Výrazně navýšil svůj počet vstřelených branek Viktor Škarban a Dan Sedláček. Viktor tentokrát kromě dorážek do prázdné brány přidal góly i po vlastních akcích. Jednu jsem mu připravil , kdy jsem přešel několik soupeřů, přeběhl celé hřiště a následně jsem mu krásně nahrál ... proč se nepochválit :-)

Hráči Kr. Údolí vlastně jenom stáli a nezmohli se na jakýkoli odpor. Další gól přidal Míra Žid a Vašek Sedláček. Pozitivní také bylo, že jsme nebyli posíleni hráči z Loko A.

 

Sepsal Venca Žid

 

A3A0704 Loko K.Vary B Kr.Údolí 12:1 (6:1)
Branky: Škarban Viktor 6, Sedláček Daniel 4, Žid Miroslav, Sedláček Václav - Kašpar Daniel; Rozhodčí: Koudelka Tomáš; ŽK: 0:1