STAR K. Vary - Loko K. Vary B 2:8 (2:3)

Pořád nám to střílí :)

V neděli jsme zavítali na na horkou půdu do Drahovic na umělku. Hráli jsme s druhým celkem tabulky STAR K. Vary.

V úvodu zápasu jsme se navzájem oťukávali a snažili jsme se sžít s povrchem. STAR prakticky hrál jenom prvních dvacet minut. To s námi ještě držel krok. Na naše góly reagoval také gólově. Stále, ale doháněl. Poločas končil 3:2 v náš prospěch.

V druhé půli bylo vše již v naší režii. Mentalita domácích hrála své. Časté, místy brutální, fauly hru kouskovaly. Padla i jedna červená. Střelecky se prosadil hlavně Tuli a Míra Žid. Oba vstřelili po třech brankách. Domácí se nezmohli vůbec na nic. Pouze bezmocně přihlíželi naší kombinační hře. Rozhodčí raději ukončil zápas o 12min dříve. Předešel tím zbytečným úrazům.

Doufám že takto budeme pokračovat.
Sepsal Venca Žid

A3A0601 STAR K.Vary Loko K.Vary B 2:8 (2:3)
Branky: Bílý Roman 2 - Žid Miroslav 3, Tulák Jindřich 3, Malcát David, Jelínek Petr; Rozhodčí: Körmöczi Josef; ŽK: 4:4; ČK: 1:0