Údrč - Loko K. Vary B 1:9 (1:4)

Konečně jsme poznali prales.

Do Údrče jsme jeli s jasným cílem – vysoké vítězství. To se nám při střeleckém koncertě podařilo.

Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně a již brzy jsme vedli 1:0. Bohužel z následné akce domácích jsme obdrželi jejich jediný gól. Pak už jsme je ale k ničemu vážnějšímu nepustili. Nutno říci, že výborný výkon v brance také předvedl Václav Sedláček. Do poločasu jsme přidali ještě tři branky.

V druhé půli jsme přidali na výkonu a ještě 5x jsme trefili bránu. Pět gólů vsítil Viktor (dorážky do prázdné brány), abych mu nekřivdil, tak jeden dal střelou z velkého vápna. Dva góly tvrdou nechytatelnou ranou dal Jindra Tulák. O další góly se podělili Salcman s Malcátem.

V Údrči jsme poprvé zažili co je to hra v „pralese“. Značně nerovný terén, s místy velmi vysokou trávou neumožňoval kombinační hru. Výsledek by tak mohl být lepší. I tak devět gólu je super.

Sepsal Venca Žid

A3A0504 Údrč Loko K.Vary B 1:9 (1:4)
Branky: Tomka Josef - Škarban Viktor 5, Tulák Jindřich 2, Salcman Daniel, Malcát David; Rozhodčí: Dvořák Jiří