Žlutice B - Loko K. Vary B 4:2 (2:0)

Smutná událost ve Žluticích. Fotbal bolí :(

Do Žlutic jsme přijeli v počtu 12 hráčů. Pozitivní bylo, že již s brankařem Vaškem Vacovským, což bylo na hře znát.
Na začátku zápasu jsme si vytvořili několik gólových situací, bohužel se nám je nepodařilo proměnit. To bylo pro vývoj utkání podstatné. Chybí nám stejně jako "reprezentaci" klid v zakončování. Do vedení šli tedy domácí. Pak se zranil Roman Dyk (více níže) a nemohl pokračovat ve hře. Na hřišti jsem ho musel vystřídat já (Venca Žid). Pomezní praporek tedy převzal někdo z domácích návštěvníků. Do poločasu Žlutice přidali další gól.
Začátkem druhého poločasu se mi podařilo dostat míč do brány, s klidem zkušeného do protipohybu brankaře. Domácím se ale poté podařilo přidat na 3-1. Hra byla otevřená s šancemi na obou stranách. V této fázi jsme byli lepším týmem, koncovka, ale vázla. Náš druhý gól přidal Fellner z přímého kopu. Krásnou rychlou a umístěnou ranou nedal brankaři šanci. Mohli jsme přidat i další, samostatné nájezdy či výborné příležitosti ve vápně jsme neproměnili. Domácí byli produktivnější  přidali na 4-2. Pak se zranil i ml. Pája a musel ze hřiště. Dohrávali jsme tedy v deseti. Výsledek se už nezměnil. Kdybychom proměnili polovinu šancí, tak nemáme přemožitele.
Bohužel se ošklivě zranil (sám) náš zkušený klíčový hráč Roman Dyk. Utrhl si achylovu patu. V poločase odjel do KV nemocnice. Doba léčení a následná rekonvalescence si vyžádá min. 3-4 měsíce. Tak doufám, že se nám ho ještě někdy podaří dostat na hřiště. Tímto bych mu chtěl za nás všechny popřát brzké uzdravení. Drž se.

Sepsal Venca Žid

A3A0303 Žlutice B Loko K.Vary B 4:2 (2:0) 70
Branky: Vorel Jan 3, Široký Matěj - Žid Václav, Fellner Daniel; Rozhodčí: Hric Jakub