Loko K.Vary B - Kolová B 2:2 (0:1)

Spravedlivá remíza.

Druhé utkání letošní sezóny jsme sehráli s B týmem Kolové na svém hřišti. Bohužel jsme opět neměli brankaře, což ovlivnilo výsledek.

První poločas byl z naší strany slušně řečeno hrozný, vázla kombinace. Kolová šance využila a vedla v poločase 0-1.

O přestávce jsme vystřídali brankaře, do branky nastoupil Dimi. Bohužel jeho laksním přístupem při zpracování nohou lehkého balónu šla do Kolová do dvoubrankového vedení. Poté jsme hru zpřesnili, dostávali jsme se do šancí. To už Kolová hrála v 10 lidech. Tlak jsme využili. Viktor (v prvním poločase brankař) dal náš první gól. Náš tlak trval. Kolová prakticky jenom bránila. Počet útočníků jsme navýšili na tři. To se vyplatilo, druhý gól přidal Dan Sedláček. Do konce utkání jsme měli i další gólové šance, které jsme bohužel neproměnili.

Rozešli jsme se tedy výsledkem 2-2.