Otročín - Loko K.Vary B 2:8 (1:7)

První zápas pod novou hlavičkou

K prvnímu podzimnímu zápasu pod hlavičkou Loko B jsme přijeli v počtu 15 hráčů. 4 hráči nás doplnili z Loko.
Od začátku jsme udávali tempo zápasu a po zásluze jsme již ve 20. min. vedli 4:0. Domácí se nestačili divit. Rychlostí a kombinační hrou jsme drželi Otročín v tlaku. Bohužel i tak se domácím podařilo jedinou střelou na bránu skórovat. Nutno říci, že v bráně chytal Václav Sedláček. Ještě že ho bratr Dan svými třemi góly odčinil. Do poločasu jsme přidali ještě tři branky.
Do druhé půle jsme vystřídali dobře hrající útočníky. Útok "C" (Žid V., Dyk R.) si taky chtěl zahrát. Bohužel na střelecké potenci to bylo znát. Šancí na přidání gólu měli dost. Bohužel se neprosadili. Také Miroslav Žid neproměnil pokutový kop. Z následné akce se podařilo domácím přidat druhý gól, opět střelou z poza šestnácky. Druhá střela na bránu = druhý gól. Na konci ještě přidal 8 gól střídající Stanislav Štípek.
Pěknou atmosféru kazilo počasí, prakticky celý zápas pršelo. Je třeba vyzdvihnout pěkné hřiště vč. zázemí v Otročíně.

Sepsal Venca Žid

Branky: Vaňousek Tomáš 2 - Salcman Daniel 2, vlastní 2, Dyk Roman, Žid Miroslav, Vinohradský Tomáš, Sedláček Daniel; Rozhodčí: Polívka Miloslav

Branky absolutně nesedí, dle mě takto: Salcman Daniel 2, Sedláček Daniel 3, Žid M. 2, Štípek Standa 1