Počerny - Sadov 1:3 (0:0)

Další 3 body ...

V Počernách se nám historicky moc nedaří. Na jejich malém a drnitém hřišti není možná kombinační hra, což nám neumožňuje hrát fotbal, ale českou plácanou. Plně se to ukázalo i v sobotním zápase.

První poločas skončil bez branek. Mírnou převahu měli hráči Počeren, kteří hráli systémem prásk do předu a hurá za balónem. Na konci prvního poločasu jsme měli jednu vyloženou šanci, kdy šel Sedly sám na brankáře. Místo aby vystřelil tak ještě nahrával na volného Vikiho. Bohužel terén neumožnil, aby přihrávka došla až k němu

.

Ve druhém poločase domácí trochu polevili, což pomohlo naší hře. Dostávali jsme se více do hry. První gól dal Viki z pokutového kopu, po faulu brankáře na Míru Žida. Po pěti minutách zvýšil vedení Michal Křehy pěknou umístěnou střelou. Hra se i trochu začala přiostřovat. Sedly šel zase dvakrát sám na branku, vždy ale přihrával míst střely, bohužel. Třetí gól dal Míra Žid po kličce gólmanovi. Bohužel 10 min. před koncem neudržel nervy Sedly a za facku protihráči viděl červenou. V úplném závěru se domácím podařilo korigovat výsledek na 1-3