Sadov - Štědrá 2:1 (0:1) - kontumačně 3:0

1. zápas jarní části

Na první zápas jara zavítali do Sadova fotbalisté Štědré, druzí po podzimní části. Hrálo se tuhého zimního počasí. Hráči i diváci pěkně mrzli.

Po prvním poločase hosté vedli 0:1. Do vedení se dostali po nedůrazném bránění našich beků, kteří neubránili dorážku po pěkné hlavičce hráče Štědré. V prvním poločase mělo hostující mužstvo i mírnou převahu.

V druhém poločase se poměr sil na hřišti změnil. Štědrá se nedostávala do žádných šancí a docházel jim dech. Toho jsme využili a po pěkné nahrávce Bódi Hrbka Honza Dimitrov střelou k tyči srovnal skóre. Ten samý hráč pět minut před koncem hlavou naši převahu potvrdil.

Na první zápas byla i velká účast. Sešlo se 18 hráčů a já doufám, že tomu tak bude i nadále.

-Václav Žid-

Branky: Dimitrov Jan 2 - Kopelent Martin; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: Doležal Petr- Trojan Jiří, Kašpárek Martin

Kontumačně 3:0 ... Důvodem kontumací byl start minimálně jednoho hráče na neplatný registrační průkaz.