Sadov - Bochov B 5:2 (1:1)

7. vítězství v řadě

Do Sadova přijelo mužstvo z Bochova B, které je momentálně na druhém konci tabulky než domácí vítězný Sadov. Očekával se tedy tlak z naší strany.

Bohužel první poločas patřil spíše hostům. O první náš gól se postaral David Šimek, kdy se jeho přímý kop z půlky hřiště dostal až za záda gólmana. Po chvíli bohužel hosté vyrovnali střelou z levé strany k bližší tyči gólmana. Ten očekával spíše nahrávku na malé vápno. Hosté byli aktivnější a měli mírnou převahu.

Ve druhém poločase jsme se konečně dostali do hry a přidali  4 góly. Druhý gól dal Viktor Škarban hlavou po nahrávce Míry Žida, třetí opět Viktor umístěnou střelou k pravé tyči. Další padl po krásné střele Dimiho také k pravé tyči. O poslední zásah se postaral Vašek Žid, kdy vybojoval míč a šel sám na gólmana. Čudlou k levé tyči překonal gólmana. Všichni diváci i hráči se museli modlit, aby se míč dokutálel za brankovou čáru. Pamětníci si jistě vzpomněli na památnou penaltu Honzi Sakače při jeho 50 narozeninách. Bohužel brankař Vašek Bouše neměl svůj den. Svoji hrubou chybou (kličky v malém vápně) pomohl hostům vstřelit druhou branku.

 

-Venca Žid-

 

 

Branky: Škarban Viktor 2, Žid Václav, Šimek David, Dimitrov Jan - Pacinda Kamil 2

Rozhodčí: Dotzauer Radek, Zázvorka Jiří, Takáč Milan

ŽK: Škarban Viktor, Koblížek Jiří - Heimerle Martin