Sadov - Bečov 4:3 (3:2)

V neděli se bylo na co koukat ...

V neděli odpoledne jsme přivítali leadra tabulky Bečov.

První poločas začal rychlým gólem do naší sítě, z rychle rozehraného přímého kopu. Za pět minut již hosté hráli bez jednoho vyloučeného hráče (faul a kecy k rozhodčímu) a hra Bečova se vytrácela. Petr Krejsa otevřel skóre a zároveň načal svůj hatrick. Vyrovnáno na 1:1. Pak se kopala penalta proti Sadovu, nastřelená ruka u těla stopera Šimka. Pája Šperl svým vynikajícím zákrokem ale chytil a tím nabudil naše hráče. Ihned z protiútoku Krejsa dával na 2:1. V 25 min. to již bylo 3:1, což opět zařídil Krejsa. Tuto situaci neunesli hráči Bečova a začala brutální podívaná, což korunoval brankář Bečova kopem do nohou Jirky Koblížka v pokutovém území bez balónu. Jasná červená a min. stop na 24 zápasů. Bohužel to neviděl rozhodčí. Do poločasu ještě hosté dorovnali na 3:2.

Druhá půle se již hrála v klidnější rovině. Zvýšení Sadova zařídil Viktor Škarban na 4:2. V závěru ještě hosté přidali jeden gól. Víc se jim ale nepodařilo.

Sadov podal výborný výkon. Nutno vyzdvihnout všechny i čtyři střídající hráče, kteří se i aktivně zapojili v druhém poločase do hry. Jen tak dále.

 

Branky: Krejsa Petr 3, Škarban Viktor - Havlovic Josef 2, Tvrdý Pavel

Rozhodčí: Suchan Martin

ŽK: Dimitrov Jan, Šimek David, Doležal Petr, Koblížek Jiří - Frk Martin, Borek Tomáš, Holzäpfel Jan

ČK: 0 - Holzäpfel Jan

 

 

-Václav Žid-