Sadov - Potůčky 2:3 (1:2)

Poslední kolo podzimu je za námi.

Sadov hostil Potůčky. Počasí i přes datum 5. listopadu přálo - nepršelo, nemrzlo.

V tomto duelu proti sobě nastoupilo to kvalitnější ze III. třídy. A na hřišti to bylo vidět. Poměrně vyrovnaný první poločas dokázali lépe využít hosté. Trestali chyby v obraně Sadova a do 25 minut měli dvoubrankový náskok. Sadovští se klasicky hádali, a tak než si uvědomili, že je třeba bojovat, poločas byl pryč. Podařilo se pouze snížit na 1:2. Při závaru se nejlépe orientovali v pokutovém území soupeře Jan Dimitrov a po něm Jiří Koblížek, který hlavou skóroval.

V druhém poločase se však ke smůle Sadova ošklivě zranil František Kypta. Musela dojet i sanitka a Franta si díky utržené podkolenní šlaše delší dobu nezahraje. Nyní už je po operaci, kterou absolvoval ještě večer a čeká ho rehabilitace. Jedná se o stejné zranění jako u Tomáše Rosického, a tak fotbalu není konec. Všichni mu budeme držet palce, aby se brzy vrátil na trávník!
Do druhého poločasu nastoupil nový tým. Nehádalo se, ale bojovalo! A bylo to znát. Vyrovnat se však podařilo až při standardní situaci. Za velkým vápnem se do balonu krásně trefil Roman Dyk. Gólu překážela jen branková konstrukce, od které se balon odrazil k dobře dobíhajícímu Viktoru Škarbanovi a ten už měl snadnou práci. V tu chvíli všichni netrpělivě čekali na vítězný gól Sadova, ale ten nepřišel. Naopak se opět trefil soupeř a tak byl konečný výsledek 2:3.

Fotbal se hrál na obou stranách pěknej a tak nebylo třeba truchlit. Večerní akce (dokopná) se podařila. Jan Dimitrov a Petr Doležal nasadili zdrcující tempo a jako první dosáhli slastné opilosti. Ostatním se postupně dařilo je následovat. Hrála živá i reprodukovaná muzika, tančilo se nehledě na pohlaví a tak se všichni můžou spokojeně uchýlit k zimnímu spánku.