Hájek - Sadov 2:2 (1:1)

Derby skončilo remízou.

Sobotní derby před početnou návštěvou se odehrálo v Hájku. Byl to souboj o první místo v tabulce. Počasí přálo a tak se dala čekat parádní fotbalová bitva.

Trenér Sadova tentokrát nadiktoval přesné taktické pokyny. A jak bylo vidět na hřišti, byly tyto pokyny správné. Každý hráč Sadova byl kolečkem v dobře fungujícím soukolí. Obávaný útok Hájku byl paralizován. Hrálo se tvrdě a vyrovnaně. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací. A právě z jedné takové se dostali do vedení. Po rohovém kopu se hlavou trefil nejlepší střelec III.třídy Michal Barth. Sadov se však nepoložil a nadále hrál vyrovnanou partii. Díky tomu se také dočkal vyrovnání. Po autovém vhazování Míry Žida se k balonu dostal Viktor Škarban. Šikovně si došel pro faul do pokutového území a následnou penaltu sám proměnil. V šancích se ocitli Sadovští vícekrát, ale vyšli naprázdno. Neujala se pěkná střela Michala Křeháčka, brejk Honzi Dimitrova, šance Míry Žida a další. Díky výborně fungující obraně, mimochodem nejlepší v soutěži, se Sadov ubránil při všech nebezpečných standardkách Hájku. Vše dobře řídil z pozice stopera vousatý František Kypta.

V druhé půli měl na začátku jasnou převahu Sadov. Zmáčkl Hájek na jejich půlce, ale převaha se do skóre nepromítla. Postupně se hra přitvrzovala a padaly i žluté karty. Bohužel pro Sadov se opět do vedení dostal Hájek díky brejku Bartha. V tuto chvíli by na Sadov nikdo nesázel. Ale ten se opět dokázal vschopit a vyrovnat. Šťastným střelcem byl Václav Sedláček. Ranou z dálky překvapil brankáře Hájku. Ten nedokázal střelu zkrotit a chybou daroval Sadovu bod za remízu. Své vystoupení na hřišti si za pár minut Václav Sedláček pokazil a po zbytečné červené kartě se poroučel do sprch. Za chvíli ho následoval i forward Hájku Barth, a tak se oba tými rozkouskovaným závěrem prokopali ke spravedlivému výsledku 2:2.