Sadov - Štědrá 2:0 (1:0)

Bratři Židové zajistili 3 body.

Do Sadova v sobotu zavítalo mužstvo ze Štědré. Hrálo se za pěkného, slunečného, podzimního počasí. Diváci, kterých bylo k padesátce, vytvořili pěknou atmosféru. Ti, kteří stáli ve stínu kabin značně promrzli.

Štědrá sebou přivezla pouze 11 hráčů. I pomezního rozhodčího musel dodat Sadov. Na lavičce domácích byli k dispozici čtyři hráči na střídání. Hlavním arbitrem byl Pavel Šeda. V první půli si domácí Sadov vytvořil souvislý tlak. Vyložených brankových situací ale mnoho nebylo. Hosté hrozili z breakových útoků. Nutno podotknout, že jim je připravovali hráči Sadovské záložní či obranné řady. Tak dlouho si hráli s balónem, až o něj přišli. Či nekvalitními přihrávkami zakládali útoky hostů. Naštěstí jejich útočníci byli bezzubí.  První gól Sadova vstřelil Míra Žid, který se dostal ve vápně k míči a střelou do levého horního rohu branky nedal brankaři šanci. Do kabin tedy domácí odcházeli s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločasu byla hra podobná. Domácí tlačili a hosté hrozili z breaků. Ke konci zápasu již byla převaha viditelnější. Štědré docházel dech. V 75 min. se do hry dostal joker Václav Žid, který po 2min. na hřišti uklidnil domácí. Sám před brankařem hostí zachoval klid a umístěnou střelou k levé tyči navýšil vedení na 2:0. Zde se opět ukázala genialita trenéra v kvalitě střídání. Vedení mohlo být i vyšší, ale Michal Křeháček i Viktor Škarban z vyložených šancí nedokázali vstřelit kýžené góly.

Můžeme tedy poděkovat rodině Židových a popřát jim ještě mnoho takových gólových partií :)