Sadov - Stružná 1:1 (1:0)

Remíza ... málo nebo moc?

Babí léto přivítalo fotbalové fanynky a fanoušky v Sadově na mistrovském utkání se Stružnou.

První poločas se nesl ve znamení promarněných příležitostí. Sadov měl ke gólu blíže, ale i útoky Stružné zaváněly změnou skóre. Sadovské však vždy podržel výbornými zákroky gólman. Ve fotbale platí ostřílené "nedáš - dostaneš". A skutečně Sadov nedával a tak dostal. Po nedůrazném odkopu v blízkosti velkého vápna domácí inkasovali a do šaten šli za skóre 0:1.

Druhá půle se nesla v podobném duchu. Šancí Sadova přibývalo, ale gól nikde. Až po delším ostřelování branky hostů se z hranice velkého vápna do míče opřel Michal Křeháček. Jeho pumelici brankář nezkrotil a toho využil k pohotové dorážce Viktor Škarban. Stav 1:1 se již do konce utkání i přes vzrůstající tlak Sadova nezměnil.

Celkový obraz hry Sadova jakoby maloval malíř začátečník. Snad desítka neproměněných šancí a ne příliš fungující obrana. Vyhrávat se takto nedá, a tak doufejme, že se výkon na hřišti v dalších zápasech zlepší.

Závěrem je třeba pochválit partu Sadova, jejíž jádro po zápase zvyšovalo celostátní statistiky v konzumaci alkoholu na osobu. Vždyť fotbal se hraje hlavně proto, že nás baví a my se bavili!!!