Verušičky - Sadov 1:2 (0:0)

Vydřené 3 body ...

Neděle, Verušičky, společně autobusem, dobrá nálada a krásné počasí, tak vypadala nálada před dalším podzimním mistrákem.

 

Na hřišti však vše tak růžové nebylo. Komentovat výkon sudího nemá smysl. Kdo někdy viděl pískat Pepika Košinu, tak si umí vše představit. Ale Sadov nebyl dobrým mužstvem. V první půli se na dostřel branky Verušiček dostával jen sporadicky. Za zmínku stojí tutovka Viktora Škarbana. Z malého vápna ji však ukázkově zahodil, když trefil jen tyč. Dobře si postavil branku i gólman Sadova. Také na jeho tyči jednou skončil míč. Celkově byla první půle nezáživná, mírně navrch měl Sadov, ale nebyl to tlak souvislý, ze kterého padají góly.

 

Do druhé půle poslal na hřiště kouč Sadova po zranění se vrátivšího Petra Doležala. I díky němu se hra hostů zklidnila. Avšak jak ubíhal čas a skóre se neměnilo, nervozita favorita stoupala. Gólu se přeci jen hosté dočkali. Ze standartní situace poslal centrovaný míč do vápna právě Petr Doležal a hlavou k tyči se trefil Viktor Škarban. Zdálo se, že je rozhodnuto. Nebylo. Domácí záhy prošli přes unavenou zálohu a obranu Sadova jako nůž máslem a vyrovnali střelou k tyči. Sadov byl psychicky na dně, domácí jásali a to včetně Pepika Košiny. Sadov se poté dostal do několika příležitostí, ale na hráčích byla vidět únava a frustrace z výkonu sudího, a tak útoky končily bez výsledku.

Rozhodla až genialita trenéra Romana Dyka. Ten vsadil vše na kartu "vítězství = útok"! Tím útočným žolíkem měl být Václav Žid. A tento v civilu "inženýr" se odvděčil gólem v nastavení. Sám před brankářem se nemýlil a umístěnou střelou poslal na účet Sadova další tři podzimní body.

 

-Viktor-