Sadov - Hroznětín B 6:0 (2:0)

Sadovská kanonáda ...

V sobotu přivítal Sadov hráče Hroznětína. Bylo krásné babí léto.

Sadovští se sešli jen v jedenácti a o možnosti vystřídat si mohli nechat jen zdát. Střídat však nebylo třeba. Sadov smetl Hroznětín.

První branka padla do tří minut a to přímo z rohu. Exekutorem byl Viktor Škarban. Pak se hrálo jen na jednu branku a Pavel Šperl gólman domácích, se s balonem ani nesetkal. Gól však na sebe nechal čekat. Až ke konci první půle se proháčkoval vápnem hostů Viktor Škarban a zavěsil.

Druhý poločas díky rozkouskované hře již nepřinesl tak souvislý tlak domácích jako tomu bylo v první části. Zato góly padaly. Hattrick dovršil Viktor Škarban. Po krásném centru Václava Sedláčka, se tentokráte nemýlil hlavou. Forward Václav Sedláček se do střelecké listiny zapsal také a to hned dvakrát, když svým důrazem vždy zakončoval z malého vápna. Po faulu na středopolaře Petra Krejsu se ještě zvyšovalo skóre díky penaltě. To se počtvrté v zápase se spoluhráči radoval Viktor Škarban.

Vše šlapalo jak hodinky, ale nutno podotknout, že soupeř byl slabý.
Konečných 6:0 bylo dárkem k narozeninám Ivety - krásné partnerky našeho ošklivého trenéra :-)