Chyše B - Sadov 4:1 (3:0)

Chyše byla lepší

Proti Chyši B jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy. Na střídání byl pouze jeden hráč Roman Dyk.

Hned od začátku nás Chyše přehrávala a v desáté minutě jsme již prohrávali 2:0. Kdy se k odraženým střelám dostali nepokrytí domácí hráči a skórovali. Domácí byli celý první poločas běhavější fotbalovější a nás nepouštěli do výraznějších šancí. Na konci poločasu přidali ještě jednu branku. První půle tedy skončila 3:0 pro Chyši.

Ve druhém poločase se hra přenesla i na stranu domácích. Dostávali jsme se k brance, ale bez kýženého efektu. Bohužel domácí po faulu Franty Kypty zvýšili po penaltě na 4:0. V 70. min přišel na hřiště Roman Dyk, který v 87. min po pěkné akci po levé straně, jak je jeho zvykem, obešel brankaře a dával do prázdné branky.

Zápas tedy skončil 4:1 pro Chyši B.

Zkrátka byli mladší a běhavější. Mají na to hrát ve vyšší soutěži.