Sadov - Děpoltovice 3:0 (kontumace)

50 minut fotbalové krásy

Kdo se přišel podívat na sobotní zápas Sadova s Děpoltovicemi, nemohl litovat. Viděl krásný fotbal v podání domácího Sadova a trochu bojového umění hráče hostů.

V první půli měli navrch domácí. Pěknou kombinační hrou se dostávali do výborných šancí. Hosté, kteří dali v minulém kole šest gólů Hájku, se neuměli prosadit. V 15 min. unikl přes dva hráče Václav Žid a nahrál do breaku Václavu Sedláčkovi. Ten zatáhl míč do pravé strany a zpětnou nahrávkou do pokutového území našel nabíhajícího Michala Křeháčka.  Ten umístěnou střelou do protipohybu brankaře otevřel skóre 1:0. Hosté se dostávali před bránu domácích pouze výjimečně, bez efektu. Při dalším breaku Václava Sedláčka trefil míč pouze brankáře. K odraženému míči se dostal Václav Žid, bohužel hlavou z malého vápna bránu netrefil.  Vše si vynahradil v následném samostatném nájezdu na bránu. Umístěnou střelou k levé tyči navýšil skóre na 2:0.

Ve druhém poločase se toho již moc fotbalového neudálo. V 50 min. hostující hráč neunesl verdikt rozhodčího, dožadoval se odpískání faulu, což rozhodčí neučinil.  Ocenil tedy rozhodčího hrubými nadávkami a uviděl za to červenou. To ho rozlítilo a rozhodčího začal škrtit. Následně s ním praštil o zem a tím vlastně ukončil zápas.

I přes kontumační vítězství hráli domácí výborné utkání. Jen tak dále. Jedinou vadou bylo, že z důvodu předčasného ukončení zápasu se jaksi zapomnělo vybrat vstupné. I tak je třeba divákům za podporu poděkovat, vytvořili perfektní kulisu.