Sadov - Verušičky 5:0 (2:0)

Konečně za 3 body

V sobotu se za krásného fotbalového počasí, kdy před utkáním pokropil deštík vyprahlé hřiště, sešli fotbalisté Sadova a Verušiček.

Favoritem byl Sadov. V tabulce poslední tým Verušiček se doposud bodově nedostal přes desítku. Podle výsledků okresu se tedy nečekala bitva, ale vítězství domácího Sadova, který má co dohánět.

 

Na hřišti vše vycházelo od samého počátku. Hráči Verušiček neběhali a Sadov rychle trestal. První se gólově prosadil Petr Krejsa, když se nemýlil po krásné narážečce, která ho dostala k brankáři tváří v tvář. Pak Sadov skóroval ze standartní situace! V jarní sezóně něco nemyslitelného. Hlavou se z hranice malého vápna trefil Jiří Koblížek.

 

V druhém poločase převaha Sadova gradovala. Postupně se dostal do několika šancí. Vstřelit gól se však podařilo jen třikrát. Postupně se prosadili Václav Sedláček, Vladimír Pancner a podruhé i Jiří Koblížek. Konečné skóre 5:0 tak bylo pro Verušičky milosrdné.

 

Dobře, že se proti slabému soupeři prosadili útočníci a mohli se tak namlsat na další utkání, které bude neméně důležité. Doufejme, že se Sadov po nepříliš vydařených utkáních jara zvede, a že to přinese více klidu na hřiště a bodů do tabulky.

 

-Viktor-