Sadov - Nejdek B 1:1 (1:1)

Další remíza ...

V sobotu na hřišti Sadova hráli o body hráči domácích s Nejdkem B.

Počasí fotbalu příliš nepřálo a tak se většinou hrálo v dešti. Úvod patřil hráčům Nejdku. Branku Sadova hájil tentokrát Karel Dyk a vedl si výborně. Úvodní tlak Sadov ustál a s ojedinělého brejku dokonce vstřelil první branku. Na pravém křídle se uvolnil Roman Dyk a naservíroval krásnou přihrávku. Ta našla na hranici velkého vápna z druhé vlny nabíhajícího Miroslava Žida. Ten se již podruhé v této sezóně nemýlil a z první nekompromisně zavěsil. Bohužel pro Sadov v tomto utkání naposledy.

 

Díky diskuzím na hřišti, zbytečnému nadáváním na rozhodčího, díky oslabenému kádru (opětovné zranění opory týmu Dana Fišera), ale hlavně díky sobeckému přístupu jednotlivců (opět zcela zbytečná červená karta pro Petra Doležala), hraje v současnosti Sadov na chvostu okresního přeboru. Přístup k jednotlivým zápasům, tréninkům a přípravám na utkání je bídný. Hráči k fotbalu přistupují nezodpovědně, bez smyslu pro kolektiv, trapně "namistrovaní" a hlavně bez bojovného kolektivního ducha. Díky výše zmíněnému Nejdek v první půli hravě vyrovnal a konečnou remízu 1:1 se podařilo udržet jen díky fantastickým zákroků brankáře Karla Dyka. Ten svou kvalitou sobotní utkání zcela převyšoval.

 

Příští sobotu se hraje o šest bodů s Bochovem! Pokud se v přístupu Sadova nic nezmění, pak je výsledek snadno předpovidatelný.

 

-Viktor-