Sadov - Bacardi KV 0:1 (0:0)

Remízu jsme neubránili ...

V sobotu se na hřišti Sadova opět hrálo o body do tabulky okresního přeboru. Sadovští přivítali na jaře dosud neporažené Bacardi.

Od úvodního hvizdu se, až na výjimky, hrálo na jednu branku. A byl to Sadov, kdo se musel bránit. Díky štěstí a výborným zákrokům brankáře Pavla Šperla Sadov držel bezbrankové skóre celý první poločas.

V útoku a záloze Sadova se balón ani neohřál a tak měla obrana v čele s Frantou Kyptou plné nohy práce. Sadov mohl skórovat jen dvakrát. To když se na brankáře pokaždé z jiné strany řítil hrající trenér Roman Dyk. Napoprvé mu však míč při střele uskočil a napodruhé minul.

Jelikož Bacardi nevyužilo nic ze snad patnácti dobrých příležitostí, začala se druhá půle nanovo.

Hra se vyrovnala, ale mírně navrch mělo stále Bacardi. Nakonec se rozdíl promítnul i do skóre. Asi patnáct minut před koncem se k tyči tváří tvář brankáři trefil útočník Bacardi. Sadov už se na odpověď nezmohl.

Na to, že díky kartám a zraněním chybí Sadovu šest hráčů ze základu, byl výsledek 0-1 milosrdný. Většina karet však není za bojovnost, ale za nesportovní chování.

A tak je na závěr nutné připomenout, že fotbal je týmová hra!