Merklín - Sadov 3:1 (2:1)

Z Merklína bez bodu ...

Po dvou remízách doufali hráči Sadova v první tříbodový zisk. Avšak v Merklíně, kde se měly body rozdělovat, bylo vše jinak.

 

První dva góly padly do deseti minut. Oba do sítě Sadova. Pokaždé z rychlého útoku. Jednou z pravé a jednou z levé strany. Fotbal je nevyzpytatelný.

 

Sadov v úvodu nebyl horším mužstvem, ale branky dával Merklín. Stačily mu k tomu pouhé dva útoky. Sadovu chvíli trvalo, než se oklepal. Po zbytek prvního poločasu doháněl dvoubrankové manko. Skóre však pouze snížil.

Po faulu v pokutovém území na útočníka Sadova Petra Krejsu se kopala penalta. Brankář si na balón sáhnul, ale díky razanci a úmístění míč přeci jen skončil v síti. Exekutorem byl Viktor Škarban.

 

V šatně před druhým poločasem nikdo nepochyboval, že se Sadovu podaří minimálně srovnat. Hra Sadova je založena na kombinaci a ta se na úzkém merklínském hřišti daří snad jen hráčům s vynikající technikou. A tak i nadále vítězila jednoduchost Merklína, na kterou, i díky absenci trenéra, nedokázal Sadov reagovat. Hosté tak opět inkasovali z rychlého protiútoku. Díky několika fantastickým zákrokům a chycené penaltě Pavla Šperla si Sadov odvezl jen tříbrankový příděl.

 

Další zápas s Bacardi, které na jaře neokusilo nic jiného než vítězství, bude velmi těžký. Doufejme, že zranění Jardy Hrbka ze závěru zápasu nebude vážné.

 

-Viktor-