Sadov - Pila 0:0

Remíza je málo ...

V sobotu odehrál Sadov další kolo okresního přeboru.

K mistrovskému utkání přivítal Pilu. Očekával se těžký zápas, který buď potvrdí formu domácích, nebo roli favorita z Pily. V prvním poločase se hrál kombinační fotbal. Sadov měl jasnou převahu. Přišly i gólovky. V první z nich se ocitl Václav Sedláček. Na brankáře se řítil sám, avšak těsně před bránou si míč ukopl.

Druhá šance zavánějící gólem skončila také v náruči brankáře Pily. Z bezprostřední blízkosti se hlavou netrefil Petr Doležal.

 

To v druhé polovině zápasu se o fotbalu dá mluvit jen těžko. Sadov hrál větší část proti deseti, ale početní převahy nedokázal využít. Vyloučen byl hostující Brožík. Diváci předpokládali, že se bude hrát na jednu branku, že gól dříve či později přijde. Sadov však přestal hrát. Stačilo několik špatných přihrávek a zpracování a krize byla na světě. Obrana přestala fungovat a tak bezgólové skóre vydrželo jen díky výborným zásahům brankáře Karla Dyka.

Ke konci zápasu se Sadov přeci jen vzpamatoval a začal tlačit. Největší šanci měl Jan Dimitrov. Bombou z velkého vápna však trefil jen střed brány a s tím si brankář Pily poradil.

Fotbalisté obou týmů si tak odvezli po bodu.

 

-Viktor-

 

Fotky ze zápasu ve fotogalerii

-koldi-