Verušičky - Sadov 0:3 (0:0)

Verušičské hřiště pokořeno.

Za brzkého slunečného jitra se chystala jedenáctka Sadova do Verušiček. Hrálo se netradičně dopoledne.

 

První půle branku nepřinesla, ale fotbal se hrál. Sadov dobře kombinoval a měl více ze hry, avšak svatyně domácích odolávala. Do šancí se postupně dostal celý útok. Petr Krejsa a Václav Sedláček byli podporováni dobře fungující zálohou, gól však nepřišel. Verušičky se na dostřel branky hostů dostaly, až ke konci první půle. Na dobře fungující obranu pod vedením Františka Kypty však nevyzrály.

 

To druhá půle byla gólová. A to hned od počátku.

Ke sprintu vybídnul Viktora Škarbana přihrávkou Jan Dimitrov. Že je přihrávka dlouhá, zaregistroval brankář Verušiček pozdě. Vyběhnul z pokutového území, ale míč netrefil. Rozběhnutý Viktor Škarban tak pohodlně skóroval do prázdné branky. Gól vyhecoval Sadovské k výbornému výkonu. Verušičkám nezbylo než přihlížet. Jejich marné pokusy o útok končily na obranných hradbách Sadova. Fantastický výkon předvedl Radim Vychodil. Soupeře nejen míče zbavoval, ale s ledovým klidem získané balony i rozehrával.

Další gólovou akci předvedlo duo forwardů. Petr Krejsa krásně přihrál pod sebe na Václava Sedláčka. Ten se z hranice malého vápna nemýlil.

Vše se odehrávalo v režii Sadova. Kombinace po zemi znemožňovala domácím převzít oťeže zápasu.

Poslední hřebíček do pomyslné verušičské rakve zatloukl střídající Pavel Šperl mladší. Využil dobré přihrávky Petra Krejsi, s míčem se ve vápně otočil a s pomocí tyče zavěsil.

Sadov tak herně i na góly přehrál Verušičky 3:0.

 

 

-Viktor-

 

Fotografie ze zápasu ve Verušičkách